Mapa serwisu: Strona główna » Konkurs » Laureaci konkursu
Narzędzia:

Laureaci konkursu



Kolejne edycje konkursu:

X Konkurs w 2014 roku

I NAGRODA SZYMON NEHRING, Polska 
II NAGRODA JAKUB KUSZLIK, Polska
III NAGRODA NICOLA LOSITO, Włochy
IV NAGRODA ARTUR HAFTMAN, Polska
V NAGRODA ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK, Polska
VI NAGRODA XU ZI, Chiny

Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Karola Szymanowskiego Łukasz Byrdy, Polska   

Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina SZYMON NEHRING, Polska 

Nagroda im. Anieli Rubinstein SZYMON NEHRING, Polska

IX Konkurs w 2011 roku

I NAGRODA TOMASZ RITTER, Polska 
II NAGRODA ANNA SZAŁUCKA, Polska
III NAGRODA PIOTR NOWAK, Polska
IV NAGRODA KRZYSZTOF KSIĄŻEK, Polska
V NAGRODA MACIEJ WOTA, Polska
VI NAGRODA BORUN LI, Chiny

Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Karola Szymanowskiego XU ZI, Chiny   

Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina MACIEJ WOTA, Polska
 
Nagroda im. Anieli Rubinstein TOMASZ RITTER, Polska

  
VII Konkurs w 2007 roku

I NAGRODA DENIS ZHDANOV, Ukraina
II NAGRODA MARCIN KOZIAK, Polska
III NAGRODA SHIRAN WANG, Chiny
IV NAGRODA IRINA TCHISTYAKOVA, Rosja
V NAGRODA VLADIMIR FARKOV, Rosja
VI NAGRODA VALENTINE DMITRIEV, Rosja      
  
Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu Karola Szymanowskiego
GRACJAN SZYMCZAK  Polska   
 
Nagroda Specjalna im. Anieli Młynarskiej-Rubinstein ufundowana przez Rodzinę
Rubinstein MICHAŁ SZYMANOWSKI Polska  
 
Nagroda Chopinowska
VALENTINE DMITRIEV  Rosja     

Rubinową Szpilę Artura Rubinsteina otrzymał
DENIS ZHDANOV  Rosja

NAGRODY POZAREGULAMINOWE 
 
Nagroda Specjalna EMCY / EMCY Art. For Music Prize 
MICHAŁ SZYMANOWSKI, Polska
 
Koncert w Kijowie - Nagroda Międzynarodowego Konkursu dla Młodych Pianistów pamięci Vladimira Horowitza
MARCIN KOZIAK, Polska  i GRACJAN SZYMCZAK, Polska
 
Recital w ramach 41. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku
MARCIN KOZIAK, Polska  
 
Koncert na festiwalu "Chopin w barwach jesieni" - nagroda Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
DENIS ZHDANOV, Ukraina

Koncert ufundowany i zorganizowany przez Centrum Paderewskiego Tarnów - Kośna Dolna
MICHAŁ SZYMANOWSKI, Polska
 
Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina - Nagroda Fundacji Narodowego Wydania Dzieł Chopina Wydanie Narodowe
SHIRAN WANG, Chiny

Recital w "Atmie" w Zakopanem - Nagroda Towarzystwa Muzycznego im. Karola Szymanowskiego w Zakopanem
MARCIN KOZIAK, Polska
 
Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy
MICHAŁ SZYMANOWSKI, Polska
Nagroda w formie koncertu -  Międzynarodowej Fundacji im. Artura Rubinsteina w Łodzi
DENIS ZHDANOV, Ukraina 

VI Konkurs w 2004 roku

I nagroda Alexander Chugai, Ukraina i Michał Pierzak, Polska
II nagroda Alexander Karpieev, Rosja
III nagroda Kirył Keduk, Białoruś

V Konkurs w 2002 roku

I nagroda Julianna Awdiejewa, Rosja
II nagroda Rafał Blechacz, Polska
III nagroda Timur Szczerbakow, Białoruś
IV nagroda Dasha Moroz, Rosja
V nagroda Andry Yaroshinsky, Ukraina
VI nagroda Agata Łukasiewicz, Polska

IV Konkurs w 2000 roku

I nagroda  Piotr Żukowski, Polska; Miku Omine, Japonia
III nagroda Daniel Jonathan Hill, Australia, Lena Drozdova, Rosja
IV nagroda Age Juurikas, Estonia
V nagroda  Natalia Danilova, Rosja
VI nagroda Yihg Hsuan Lee, Taiwan

III Konkurs w 1998 roku

I nagroda Josif Sergei, Białoruś 
II nagroda Robert Utter, Finlandia 
III nagroda Ksenia Blinstovskaya, Rosja
IV nagroda Jaromyr Bożenko, Ukraina 
V nagroda Eri Yamabe, Japonia 
VI nagroda Tuomas Nikkanen, Finlandia

II Konkurs w 1996 roku

I nagroda    Joanna Marcinkowska, Polska 
II nagroda Vsevolod Vartanov, Rosja 
III nagroda Wojciech Waleczek, Polska 
IV nagroda Maria Mazo, Rosja 
V nagroda Alexei Komarov, Rosja 
VI nagroda Daria Riabova, Rosja

I Konkurs w 1993 roku

I nagroda Valentina Igoshina , Rosja
II nagroda Beata Bilińska , Polska
III nagroda Josif Sergei, Białoruś ; Naomi Iwase Japonia
V nagroda Aleksandra Zajceva, Ukraina 
VI nagroda Wojciech Stysz, Polska 



« powrót